TDOF CLAN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TDOF CLAN FORUMU

TDOF CLAN JKA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TDOF Yeniden Doğuş ..!

+10
karanlikonsey
Sammy
Gorlath
Peregrinus
Ofto
Aura*
Theros
BLACK*
±Hälnäz± ±Deltä± ±38±¶
Aleksei
14 posters
YazarMesaj
Aleksei
Jedi Padawan
Jedi Padawan
Aleksei

Klan : TDOF
Saber : Green Katarn

TDOF Yeniden Doğuş ..! Empty
MesajKonu: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 1:50 pm

Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda görüldüğü üzere TDOF zor bir döneme girdi. Ne yazıkki bu zorlu dönemi atlatamayan bazı TDOF üyeleri TDOF'tan ayrıldı. Bu süreç kendimizi sorgulamamız gereken bir zamandı. TDOF'un son toplantısına gelen üyeler de gösterdi ki TDOF'un sadık üyeleri baya bi azalmıştı.. TDOF yeni bir sürece girdi. Yeniden Doğuş.. Bilinmesini isterim ki TDOF asla bitmeyecek. Günler, aylar, yıllar sonra, JA4, JA5, ToR, ne kadar online LucasArts oyunu çıkarsa biz, TDOF'un kalan üyeleri, orada olacağız. Bu isim her zaman yaşayacaktır. TDOF üye alımına devam etmektedir. Bazı arkadaşlarımızın TDOF bu sürece girdiğinde başvurularını geri çekmesinden anlaşıldı ki o kişiler zaten TDOF'a layık değildiler. TDOF, bu süreçte, kendine yakın, TDOF ruhuna yakın arkadaşları, TDOF'un yeniden doğuşunda TDOF'ta bulunmak isteyen kişileri klana dahil etmektedir. Üye alım sistemi aynı şekilde, gözlem sürecinde devam etmektedir. Gerekli sabırı gösteren arkadaşlarımız, TDOF'a katılmaya hak kazanacaklardır. Ancak klana yeni alımlarda çok daha sıkı ve zorlu bir süreç yaşanacağı da bilinmelidir. TDOF daha ince eleyip sık dokuyacak, eskisinden de güçlü bir klan olacaktır. TDOF geçici bir süreliğine konsey sistemini durdurmuştur. Belirli bir süre boyunca klan adına alınacak tüm kararlar klan içinde oylama ile yapılacaktır.
Unutulmamalıdır ki TDOF, bir Saber/Duel klanı değildir. TDOF, oyun içinde, RolePlay'in yaşandığı, arkadaşlıkların, dostlukların kurulduğu bir gruptur. Bu amaçla daha keyifli, daha eğlenceli, daha kaliteli bir oyun anlayışına sahip olan üyelerin bulunduğu bir grup.. Aramızda yaşanan tartışmalar, ayrılmalar, kavgalar, darılmalar, ne olursa olsun, TDOF eski üyelerinin hepsini klana tekrar çağırmaktadır. İster 1 ay önce, ister 1 yıl önce ayrılmış, ister cryptte olsun.. Bu süreçte, rütbe derdi olmadan, sadece klana dahil olmak, arkadaş ortamına kavuşmak isteyen arkadaşlarımızı, TDOF kapıları açık bir şekilde beklemektedir. Yine de işi nitel açıdan belirtmek gerekirse, TDOF'a geri dönecek üyelerimizin 1 rütbe düşmesi demektir. Bu, arkadaşlarımızı cezalandırmak, yada rencide etmek amacıyla değil, TDOF'a dönmek isteyen arkadaşlarımızın, TDOF'a rütbe için değil, ego tatmin etmek için değil, TDOF'ta bulunmayı istemelerini görmek için kararlaştırılmıştır.
TDOF asla bitmeyecek, asla dağılmayacaktır. TDOF tagini taşıyan 1 kişi bile kalsa, klan her zaman ayakta olacak, kapılarını her zaman açık tutacaktır.
Güç sizinle olsun dostlarım..

TDOF'un mevcut üyeleri ;

[TDOF]Peregrinus(JL)
[TDOF]Rieger(JK)
[TDOF]Aleksei(JP)

[TDOF]SenTIneL(DM)
[TDOF]Heliaca(DK)
[TDOF]Baradiel(DLR)

[TDOF]Nihilus(SL)
[TDOF]Kimilius(SA)
[TDOF]Ofto(SA)

[TDOF]Sammy(Y)
[TDOF]Sephiroth(Y)
±Hälnäz± ±Deltä± ±38±¶
Forum Member
Forum Member
±Hälnäz± ±Deltä± ±38±¶

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 3:13 pm

Crying or Very sad Aleksei beni cok duygulandırdın lol!
BLACK*
Forum Member
Forum Member
BLACK*

Klan : TDOF-gözlem
Saber : standart

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:29 am

İşte bu inancınızı kaybetmeyin evet goruyorum klanın ön isimlerinin çogu ayrılmış ama bu kadar basit şekilde bitecek bir topluluk degilsiniz (:
Theros
Sith Minion
Sith Minion

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:01 pm

Zaten zor smn olmuştum şimdi youngling mi olacağım Very Happy
Ama amacım rütbe göstermek değil burda amacım sa olup bir üst seviye eğitim almaktı. Eğer eğitimime ara verilmeyip devam edilirse her şekilde youngling bile olmaya hazırım çünkü sadece kırmızı stille hep monoton saldırıyla insan bıkıyor.

Netbooka yakın zamanda jedi academy yükleyeceğim ama pek fazla giremem oyuna. Derslerimi asla aksatmamam gerek. O yüzden ayrılmıştım zaten.Tdofun üyelerinin ayrılmasıyla alakası yok.Eskiden Sion bile sorduğunda ben tdoftan ayrıl desem ayrılır mısın diye ayrılmam demiştim ama malum olay dersler fln olunca ayrılmak zorunda kaldım.

Eğer netbook oyunu kaldırırsa yakında yanınızdayım Basketball
bb
Aura*
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:05 am

Bu yazı beni heyecanlandırdı (ımma so epic now cherry ) TDOF hiç bir zaman düşmeyecek !Bu yazının bütün tdof üyelerini etkilediğine inanıyorum. TDOF un yıkılacağını düşündüğüm oldu.. ama ruhunuzu kaybetmeyeceğinize inanıyorum JA da hiç bir ortam TDOF kadar sıcak değildi her zaman hoş görülü oldunuz, başkalarıyla sorunlar yaşamadınız, hep tarafsızdınız ben TDOF da bunu sevdim ve örnek aldım

Güç sizinle olsun

Ofto
Sith Acolyte
Sith Acolyte
Ofto

Saber : Consul

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 4:21 pm

Artık bir konsey yok dolayısıyla ustayı atayacak kimsede yok. Dolayısıyla belli bir sayıya ulaşana dek bu şekilde devam edeceğiz Theros. Yani alınan karara göre artık herkes her bilgisini birbirleriyle paylaşacak böyle bir karar alındı...
Peregrinus
Jedi Lord
Jedi Lord

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 10:57 pm

Selam Beyler,

Bir klanı güçlü yapan üye sayısı veya oyuncularının o oyunun en güçlü oyuncuları olması değildir. Güç birlikten, dayanışmadan ve aynı şey hakkında aynı sevgi ve bağlılığı göstermekten gelir.
TDOF a üye olan ve ayrılan veya hala üye olan arkadaşlarımızın hemen hepsi öncelikle birer Star Wars hayranı ve JA oyununa gönülden bağlı insanlardan oluşuyor. Bu oyunda veya gelecekteki SW oyunlarında bir şekilde bu insanlar yeniden bir araya gelicek, buna şüphe yok.

Bu bir araya geliş illa TDOF altında olmak zorunda değil. TDOF varlığını hep devam ettirecek buna şüphe yok ama TDOF un asıl varlık amacı tüm oyuncuları çatısı altında toplamak değil. Hiçbir zamanda olmadı. TDOF tüm JA oyuncuları için her zaman bir okul görevi görmüştür. TDOF içinden gelen bir çok kişi yeni klanlar kurdu, RP yi JA ya kazandıran bir klandan bahsediyoruz. TDOF un yarattığı bir çok uygulamayı hala eski ve yeni klanlarda görüyoruz. (Klana alım usüller, törenler vs....)

Bu klanın kuruluşundan bu yana, fikrin oluşmasından bu yana neredeyse 6 yıl geçti. Bu zaman süresince JA da pek çok şey paylaşıldı. Bundan sonrada buna devam edeceğiz. Son bir defa hatırlatmak isterim ki sayıların bir önemi yoktur. TDOF 4 kişi ile başladı ! Bunu asla unutmayın. O zamanlar JA da mevcut klanlar dağılmış tek tük türk oyuncu ya ratslıyordunuz. Neyse sözü uzatmayayım. Duygusallaşmak karanlığa götürür...Wink

Saygılar...
Peregrinus
Gorlath
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 7:44 pm

geri dönmeniz iyi oldu umarım aktif olarak oyundada görürüz Smile
Sammy
Youngling
Youngling

Saber : Sunlight Turuncu

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 9:12 pm

üniversite işlerim sebebiyle oyuna giremesemde forumdan ve aleksei'den clan içi olayları sürekli takip ettim.tdof'a layık üyelerin olması, bu clanın değerinin bilinmesi, clan içi dostluğun farkına varılması gerçekten çok önemli... ben yüce TDOF'un eskisinden iyi olacağını ummaktan da öte biliyorum.TDOF'u hep beraber yücelticez arkadaşlar.ve pereg ustamız gibi uzun süreler bu clandan vazgeçmeyeceğiz.her türlü online sw platformunda tdof'a yakışır şekilde hareket edip onun adını hakkettiği kadar değerli tutacağız... yapmamız gereken de budur.yazın gerçekten çok güzel ve gerçekçi olmuş aleksei.bunu için de teşekkürler
karanlikonsey
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:42 pm

Aleksei demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda görüldüğü üzere TDOF zor bir döneme girdi. Ne yazıkki bu zorlu dönemi atlatamayan bazı TDOF üyeleri TDOF'tan ayrıldı. Bu süreç kendimizi sorgulamamız gereken bir zamandı. TDOF'un son toplantısına gelen üyeler de gösterdi ki TDOF'un sadık üyeleri baya bi azalmıştı.. TDOF yeni bir sürece girdi. Yeniden Doğuş.. Bilinmesini isterim ki TDOF asla bitmeyecek. Günler, aylar, yıllar sonra, JA4, JA5, ToR, ne kadar online LucasArts oyunu çıkarsa biz, TDOF'un kalan üyeleri, orada olacağız. Bu isim her zaman yaşayacaktır. TDOF üye alımına devam etmektedir. Bazı arkadaşlarımızın TDOF bu sürece girdiğinde başvurularını geri çekmesinden anlaşıldı ki o kişiler zaten TDOF'a layık değildiler. TDOF, bu süreçte, kendine yakın, TDOF ruhuna yakın arkadaşları, TDOF'un yeniden doğuşunda TDOF'ta bulunmak isteyen kişileri klana dahil etmektedir. Üye alım sistemi aynı şekilde, gözlem sürecinde devam etmektedir. Gerekli sabırı gösteren arkadaşlarımız, TDOF'a katılmaya hak kazanacaklardır. Ancak klana yeni alımlarda çok daha sıkı ve zorlu bir süreç yaşanacağı da bilinmelidir. TDOF daha ince eleyip sık dokuyacak, eskisinden de güçlü bir klan olacaktır. TDOF geçici bir süreliğine konsey sistemini durdurmuştur. Belirli bir süre boyunca klan adına alınacak tüm kararlar klan içinde oylama ile yapılacaktır.
Unutulmamalıdır ki TDOF, bir Saber/Duel klanı değildir. TDOF, oyun içinde, RolePlay'in yaşandığı, arkadaşlıkların, dostlukların kurulduğu bir gruptur. Bu amaçla daha keyifli, daha eğlenceli, daha kaliteli bir oyun anlayışına sahip olan üyelerin bulunduğu bir grup.. Aramızda yaşanan tartışmalar, ayrılmalar, kavgalar, darılmalar, ne olursa olsun, TDOF eski üyelerinin hepsini klana tekrar çağırmaktadır. İster 1 ay önce, ister 1 yıl önce ayrılmış, ister cryptte olsun.. Bu süreçte, rütbe derdi olmadan, sadece klana dahil olmak, arkadaş ortamına kavuşmak isteyen arkadaşlarımızı, TDOF kapıları açık bir şekilde beklemektedir. Yine de işi nitel açıdan belirtmek gerekirse, TDOF'a geri dönecek üyelerimizin 1 rütbe düşmesi demektir. Bu, arkadaşlarımızı cezalandırmak, yada rencide etmek amacıyla değil, TDOF'a dönmek isteyen arkadaşlarımızın, TDOF'a rütbe için değil, ego tatmin etmek için değil, TDOF'ta bulunmayı istemelerini görmek için kararlaştırılmıştır.
TDOF asla bitmeyecek, asla dağılmayacaktır. TDOF tagini taşıyan 1 kişi bile kalsa, klan her zaman ayakta olacak, kapılarını her zaman açık tutacaktır.
Güç sizinle olsun dostlarım..

TDOF'un mevcut üyeleri ;

[TDOF]Peregrinus(JL)
[TDOF]Aleksei(JP)

[TDOF]SenTIneL(DM)
[TDOF]Heliaca(DK)
[TDOF]Baradiel(DLR)

[TDOF]Nihilus(SL)
[TDOF]Kimilius(SA)
[TDOF]Ofto(SA)

[TDOF]Sammy(Y)
[TDOF]Sephiroth(Y)

Doğru söyledin dostum Tdof yeniden doğacak, ama bu senin ve ustalarının yapabilceği bir şey değil. Bu iş sizi aşar, çok daha kudretli birileri geliyor, küllerinden doğacak Tdof. Bu anın gelmesini uzun zamandır bekleyen birileri tarafından, 10 Kasım!! Değişim başladı bile klan sayfanızın logosuna bak...

En son karanlikonsey tarafından Çarş. Ekim 27, 2010 7:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gorlath
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:52 pm

umarım yeniden doğarda online sayısına baktığımızda arada bir usta peregrinusun oyuna girdiğini görüyoruz
Vsaaj
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePaz Ocak 16, 2011 9:18 pm

boşuna heyecanlanmayın bittiniz işte..hahah karanlıkkonseymisin nesin ben varken hiçbişey olamazsın sen böyle bil.
HeLiaCa
Dark Knight
Dark Knight
HeLiaCa

Saber : Form III (Soresu) , Form IV (Ataru),Form V(Djem So)

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 8:00 pm

Star Wars var olduğu sürece TDOF'da her zaman ayakta kalacak.TDOF Jedi academy oyununda kurulmuş bir clan,ama Jedi academy ile yıkılacak diye birşey yok...Zaman geçtikçe yeni Star wars oyunları çıkacak, beklemedeyiz.

Boşuna sevinmeyin TDOF'un bittiği felan yok...
Vsaaj
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 11:24 am

Güçlü olduğunuz dönemde ( ki ozaman şimdiki çoğu yeni oyuncu yoktu o yüzden çok konuşmasınlar.) çok kibirlendinz,böbürlendiniz.Ve birilerini kızdırdınız.O birisi TDOF'un başına gelecekleri tek tek söylemişti hemde publicten.""""Önce içersi karışıcak,tek tek adamlar çıkmaya başlıycak,sayı oldukça azalınca konsey sistemi bitecek,Forum sitelerinde duyurular yaptıkları zaman anlayın ki Tdofun sonu yakındır evlat""""..."Soul" ile başladı.."Kahn" ile devam etti bi baktınız kalmışsınız 4-5 kişi.Bunları söyleyen ben değildim.Herkes biliyor kim olduğunu.6 senelik klanın 1 senede iflahını kurutan adam.Başka oyunda olsa jka'da olsa.Sizden haberi olur hertürlü.Çok ümitlenmeyin
Peregrinus
Jedi Lord
Jedi Lord

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 10:32 pm

Bu mantıkla o kişi sadece TDOF u değil tüm türk JA camiasını da mı bitirdi de purgatory de dahil diğer klanlarda bizimle aynı anda bıraktı oyunu. Olay şudur: JA dan genel olarak sıkıldı insanlar, başka bir oyunda veya JA özlenir ise JA da tekrar oluşur TDOF. TDOF kişilere bağlı değil, felsefesi olan bir klan. 30 kişi veya 4 kişi fark etmez. Sayıların önemi yok...
Vsaaj
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 4:07 pm

Birileri istedi bitti..Purgatory tüm türk jka camiasının yüz karasıydı.Bitmesi iyi oldu
HeLiaCa
Dark Knight
Dark Knight
HeLiaCa

Saber : Form III (Soresu) , Form IV (Ataru),Form V(Djem So)

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeÇarş. Ocak 19, 2011 11:34 pm

Vsaaj demiş ki:
Güçlü olduğunuz dönemde ( ki ozaman şimdiki çoğu yeni oyuncu yoktu o yüzden çok konuşmasınlar.) çok kibirlendinz,böbürlendiniz.Ve birilerini kızdırdınız.O birisi TDOF'un başına gelecekleri tek tek söylemişti hemde publicten.""""Önce içersi karışıcak,tek tek adamlar çıkmaya başlıycak,sayı oldukça azalınca konsey sistemi bitecek,Forum sitelerinde duyurular yaptıkları zaman anlayın ki Tdofun sonu yakındır evlat""""..."Soul" ile başladı.."Kahn" ile devam etti bi baktınız kalmışsınız 4-5 kişi.Bunları söyleyen ben değildim.Herkes biliyor kim olduğunu.6 senelik klanın 1 senede iflahını kurutan adam.Başka oyunda olsa jka'da olsa.Sizden haberi olur hertürlü.Çok ümitlenmeyin

Öncelikle 2005 yılından beri Jedi Academy'e girdiğimi belirteyim.TDOF üyeleri diğer JA oyuncularıyla aynı zamanda JA'yı bıraktı,yani yok konsey sistemi bitti,yok şu adam TDOF'un ilfanını kurttu gibi saçma sözler etmek anlamsız.

2003 yılının son bahar aylarında çıkan bir oyunun 2011 yılında popülerliğini yitirmesi son derece normal.İnsanlar 8 yıl sonra JA'ya olan ilgilerini kaybettiler bunu anlamanın yüksek kapasite gerektirdiğini sanmıyorum...

(Ama ne olursa olsun bence hala en güzel oyun star wars jedi academy'dir)
AskYourself!
Forum Member
Forum Member

Klan : Onderon Karanlik Jedi Tarikatı
Saber : Naga Sadow Ancient Hilt Relic

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 12:36 pm

Vsaaj demiş ki:
boşuna heyecanlanmayın bittiniz işte..hahah karanlıkkonseymisin nesin ben varken hiçbişey olamazsın sen böyle bil.

Gecmise bazen yenik dusup sizleri hala takip ediyorum: Su yukardaki ifaden sence komik kacmamis mi?

JKA ` ye insanlarin artik girmeme sebebi gordugum kadariyla sen yada baskasi gibi ego icin gelip ego icin giden insanlar yuzunden en temel sebep. Yani en iyi duelci olmak, esl de skor yapmak bir ara modaydi laming kadar en az... Farzedin Tdof yada baska bir klan rezalet oynayan oyuncularla dolu. Siz onlardan da iyisiniz.
Ne onemi kaldiki o saber tekniklerinin, zaten oyun bitmis....

Yas ortalamasi bir yere kadar gormezlikten gelinebilir tabiki ama JKA hircin karakterli insanlarin ortami mahfetmesi sonucunda digerlerinin sogumasina neden olmustur. Oyunun eskiligi de ciddi bir sebep yada role playing den cogu kisinin sıkılması falan ama bir andaki kayboluslar bunlardan dolayi.

Birileri iyi birseyler yapmaya calisirken sizin gibi huzursuz karakterdeki insanlar bu sorunsuz ortamdaki huzuru gorup kiskancliga bogulup nasil bozgunculuk yaparizin yollarina gitmistirler. Mantik hep ayni oldu. Sadece isimler degisti. Defalarca tdof sitesi bastan kuruldu, defalarca hacklemeye calistilar. Defalarca server sifreleri ve birsuru onlem alindi. Araya sizmaya calisip bunu bu insanlarin alehine kullandilar. Biliyorsunuz bunlari, eskiler hatirlar....

Milletin isi gucu yok bunlarin onlemini almakla mi ugrasacak? Nereye kadar acaba?

Birde merak ettim o kisinin Ismini acikla burdan da bilen bilmeyen ogrensin... TDOF un avukatligini yapmak gibi bir derdim yok, umrumda da degil, sadece abuk olan gelip hala bugun de cikip yillar once cevap verdigimiz bu turde insalarin ayni tarz laflarla buralarda billmis bilmis konusuyor olmasi...

Server ve forum sitesi "teroristleri" acaba arada gelip ortaligi karistirmak yerine bu ortamda elle tutulur ne yapmislar bugune kadar? bir kendilerine sorsalar bunu hic bu konusmalar da olmayacak...

Eger SW - The Old Republic'te yeterli cogunluk yasanirsa yada konsol platformlarinda gunun birinde Free For All ortamini revize eden yenilikci bir StarWars oyunu cikarsa buradaki kitleyle yeni bir baslangic belkide yapilabilinir....

Turkiyedeki insanlarda tum dunyadaki insanlar gibi StarWars fani neticede. Guzel bir proje tekrar eski populerligini kazanacaktir. Birsey sevildikten sonra hangi isimde ki olusumla olursa olsun bunu engellemeye zaten kimsenin gucu yetmeyecektir.

[kahn]
Forum Member
Forum Member

MesajKonu: Geri: TDOF Yeniden Doğuş ..!   TDOF Yeniden Doğuş ..! Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 11:57 am

Vsaaj demiş ki:

Benim forumlarda bu konularda yada bu tiplerle muhatab olduğum pek bilinmez ama bilgilendirmek için söyleyebilirimki vsajmıdır nedir bunun şimdiki tdofun çözülmesi ile hiç bir ilgisi yoktur onlar sadece Tdof'a hala diş bileyen asla tdofun şöhretine sahip olamayacaklarını bilen, bu hırsla küçük zekalarını ve zamanlarını boşa harcamış olanlardır. Hiç bir zaman ne tdofun tatmin duygusuna ne de saygısına sahip olabileceklerdir. Çözülme sadece ve sadece Tdof'un kendi sorunudur. Çünkü ne olursa olsun birbirine güvenmeyen, kıymet bilmeyen, onun bunun söyledikleri ile dostlarını satan, geçmişi unutan, zayıf karakterli ve kararsız bir aile ömrünü çoktan tamamlamıştır, araya fesat sokmaya gerek olduğunu düşünmek ahmaklık olur. Ben zaten o gün kahn'ı atmak için toplandıklarında klanı bırakmıştım ama bunun nedeni küçük zekalıların kurdukları oyunlar değildi sadece ihanetti, bilerek ve isteyerek hırsla yapılan bir ihanet. Tdof'u bu şekilde bitirmek vsaj gibileri aşan bir konu. Kahn karakterinin Tdof için önemini anlayamadılar aslında doğaldı bu çünkü bu dengeyi ben kurmuştum onlara kızmıyorum, vsajın aklındaki asıl şeyde bu şekilde tatmin olmak değil aslında, eski günleri özledi şunu söyleyebilirimki vsaj denen çocuk sizi ateşlemek istiyor fesat sokup dalga geçebileceği saf Tdof üyelerini geri istiyor. Nedenmi? Çünkü bunun gibiler gerçek hayatta hep kaybedenlerdir ve sanal ortamda hep kazanmak isterler burda da kaybetmek onlar için bir seçenek değildir...

TDOF Yeniden Doğuş ..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TDOF Son Durum
» TDOF Skinpack
» TDOF FORUM
» TDOF Headquarters Server
» TDOF Role Play Pack V1