TDOF CLAN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TDOF CLAN FORUMU

TDOF CLAN JKA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Qwwrian Başvuru

2 posters
YazarMesaj
Qwwrian
Forum Member
Forum Member
Qwwrian

Saber : Staff

Qwwrian Başvuru Empty
MesajKonu: Qwwrian Başvuru   Qwwrian Başvuru Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 7:45 pm

İsim: Erdem
Soyisim: Sevinç
Başvurma Nedeni: Sevgili dostum Kradjith ile birlikte güzel bir eğitim evresinden geçtikten sonra, role play ruhunun en had safhasına ulaşmak.
İstekleri: Bir Staffmaster tarafından eğitilmek.

Ek: Peki girdiğim söylenemez fakat LYS sınavlarından sonra bütün gün buralarda olacağım. Çok eskiden oynardık Krad ile bu oyunu. Fakat sadece kendi aramızda düello yapardık. Türk Serverı bulamamıştık zamanında... Fakat, şimdi bulduk ve güzel bir gelişim içerisine girdik. Her türlü bilgiyi almak için can atıyoruz. Şuana kadar 3 adet server bulduk, BlackSun, Purgatory, SamuRai. Bunlar dışında server varsa(TDOF'un orjinal serveri gibi) bizi bilgilendirirseniz mutlu oluruz. Güç Bizimle olsun!
¦ЯáZżłέ
Forum Member
Forum Member
¦ЯáZżłέ

Saber : Sky blue lightsaber

Qwwrian Başvuru Empty
MesajKonu: Geri: Qwwrian Başvuru   Qwwrian Başvuru Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 1:32 pm

Onlardan başka Türk sunucusu yok. Zaten gördüğün BlackSun sunucusu da ev sunucusuydu...
Gözlemin başlamıştır, başarılar...
http://google.imesh.com/intl/
Qwwrian
Forum Member
Forum Member
Qwwrian

Qwwrian Başvuru Empty
MesajKonu: Geri: Qwwrian Başvuru   Qwwrian Başvuru Icon_minitimeSalı Mayıs 04, 2010 9:42 pm

peki teşekkürler, kendimede başarılar şimdiden Razz

bir de oyunda söz etmiştim fakat biri okurda eğitmek ister diye, tekrarlamak istiyorum; bana staff master bulacağını söylemiştiniz, eğer bulursanız ve beni bulamazsanız diye, buraya yazarsınız; ben de burdan görürüm eğitmenimi Smile
Qwwrian
Forum Member
Forum Member
Qwwrian

Qwwrian Başvuru Empty
MesajKonu: Geri: Qwwrian Başvuru   Qwwrian Başvuru Icon_minitimePerş. Mayıs 27, 2010 3:43 pm

ÖNEMLİ NOT:

Kradjith arkadaşım askere gittiği için, bir süre bulunamayacağız serverlarda. Askerden kurtulur kurtulmaz sizlere tekrar duygu dolu pvpler yaşatacağız Smile

Qwwrian Başvuru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başvuru BiLeNDax
» Başvuru : Drizzt
» Başvuru:SnowFlake
» Xaphøn Başvuru
» SkyWalker Başvuru