TDOF CLAN FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TDOF CLAN FORUMU

TDOF CLAN JKA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians

2 posters
YazarMesaj
Warrior
Forum Member
Forum Member
Warrior

Klan : Yok
Saber : Dual - Single

Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians Empty
MesajKonu: Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians   Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 5:21 pm

Cok Uzun Zaman önce,
Cok,cok Uzak bir galakside...

Star Wars
Tatooine'deki masum yerlilerin %27
si ölmüştür,Venku ve 4 kişi daha onunla
beraber ucak parcaları taşımaya başlamıştır..
venku'nun Kardeşi İse yaşı cok ufak oldugu icin
minicik şeyleri tek tek götürür ve nerdeyse hic yararı olmaz

Son Zamanlarda Mandalorian'ların Saklandıkları yerde
sarsıntılar meydana gelmeye başlamıştır..
Denize Yakın oldugu icin ordan kaynaklandıgını düşünüyorlardır,fakat emin degillerdir
Bu Sarsıntılar Yüzünden Önlem olarak Saklandıkları Mekanın
Her yerine Profesyonel görevliler koymustur..
Mandalorian'lar..Ama Aslında Onları Büyük Birşey
Bekliyordur...

Gözcü Kulesi T24 Konuşuyor ; Güney Doğu ve Kuzey Doğu Tarafındaki Askerler yerine sıradakiler gecsin..
Ve Yavaaş Yavaaaş Her yer karanlık oldu..ve etrafı sis kapladı...
Güney Doğu Gözcü Kulesi Konuşuyor ; Cok Alcakta Duruyoruz..Her Yeri Sis Kapladı,kulenin bir üst kısmına cıkmamız gerek..
Tüm Kulelerden ''Anlaşıldı'' cevabı gelir fakat sadece Batı Kulesinden cevap gelmez...
Güney Doğu Gözcü Kulesi ; Batı Kulesi ! Batı kulesi ! Cevap Ver! Batı Kulesi ! Beni Duyuyor musun ! Batı Kulesi !!!! Kahretsin .. Oraya Bir Kac asker alıp bakmaya
gidiyorum! Der ve yanına iki asker alarak batı kulesine dogru yol alır..Batı Kulesine Gittiginde Ordaki görevli asker ne batı kulesinde ne de batı kulesinin dak
cevresindeydi..
T24 ; Siz İkiniz Yukardaki kapıdan girin ben alttan giricem
2 Asker ''Anlaşıldı'' olarak onaylar..
Julio(2 askerden biri) ; Bence oraya girmemeliyiz,bu işi T24'e bırakalım!
Gulmanio(diger asker) ; Hayatta oLmaz! T24 Bizden cok daha üstün bir rütbeye sahip..Girmedigimizi, AHHHHHHHHHHHHH!
Gulmanio ve julio öldürülmüştür Bagırma sesini duyan t24 hemen yukarı cıkar ve gördügü tek şey param parça olmus bedenlerdir ve ışın kılıcı ile parcalandıgını düşünür
Ve Karanlıgın Ardından ''lütfen!!acı banaaa!YAPMAAAAAAAAAA!!'' diye bagırma sesleri gelir..Bunun üstünde t24 hemen herkesi alarma gecirir...fakat yerliler mandalorianların
hic umrumda degildir..Ve En Agır Silahları ile herkes belirli bir yerde saklanır..Uzun Süre Beklerler..En Sonunda Artık güvendeyiz derler ve saklanmazlar..
Herkes Cıkmak istemez ama t24 cok sinirlenir ve ''telaşlanmayın cıkın surdan'' diye bagırır..Herkes o anda cıkar..tam o sırada bir ses duyulur..
''BU KADAR EMIN OLMA SEFIL MANDALORIAN!!!,Biz Herdeyiz!!!''
T24 ; Madem Bu kadar güclüsünüz!Neden saklanıyorsunuz cıkın ortaya! der ve aniden saniyeler icinde tüm adamları ölür!O sis'in icinde kimseyi göremez...Ve Birden Bire
Bu Sisler Morlaşmaya Başlar?!Ve t24'e dogru biri gelmektedir birden sisin icinden Kırmızı bir ısın kılıcı belirir..Ve t24 Cok hızlı şekilde elindeki blaster ile
ateş etmeye başlar ve Kırmızı ışın kılıcı ortadan ayrıca ahhh diye bir seste gelir..bunu duyunca t24 öldüğünü düşünür..tam giderken arkasından bir ses gelir ;

''HAHAHAHA ÖLDÜĞÜMÜ MÜ SANDIN APTAAAL!!'' o anda t24'ün hic zamanı yoktur ve ne yazik ki, bu adam T24'ün tüm vücüdüna bir ceşit güc uygular,ve vücüdundaki
kan akışı durur..yere yıkılır...ve son finali yapar kafasını keserek..tabii koskoca mandalorian'lar bu kadar degildir yeraltında saklanmaktadırlar..Yerliler
ise hala üstte hüclerinde saklanıyorlardır..Sonrasında bir den bire Sis ortadan kalkar ve o ortaya cıkar,o purplehaze(mor sis)..Gercek ismi Flash'tır..
Ne Jedi'lardır ne de Sith ne de Dark Jedi.. İlginc Bir Güce Sahiptirler..
Gücleri daha cok;

< Vücüttaki damarları sıkıştırma >
< Boynu Sıkıştırma(grip) >
< cisimleri hareket ettirme >
< Hisleri Oldukça Kuvvetlidir >
< İyileştirme >

< Silahları ise ; >

< Genelde Işın Kılıcı >
< Sis Bombası(zehirleyici ve normal) >
< Termal Patlayıcı >
< Pistol >

< Tür Bilgileri ; >

< İtanoks >
< Derileri Cok Kalın Oldugundan e-11 ve pistol gibi silahlar sadece kısa süreli hafif acılar yaratır.. >
< Fakat Üzerlerinde Giysi Oldugu icin nerdeyse hic etki etmez >
< Boyları Genellikle 2m Civarındadır.. >
< Çok Güclü Olmalarına Ragmen cok alıngan ve hızlı sinirlenirler birbirlerini öldürdükleri sık görülür >

Oraya Gelmelerinin sebebi sayılarının git gide azalmasıdır..ordaki calısan genc tatooine yerlilerini alırlar egitip bir ordu kurmak icin..Üst Kattaki Yerlilerin
Hepsini cıkarırlar ve orda bekletirler

Tarix ; PurpleHaze,Artık Gidelim hepsi öldü!
PurpleHaze ; Hayır,burda hala birşeyler var!cok yakınlarda!Bu yapının icinde ! Ayrıca Mandalorian'ların bu kadar az olması imkansız! der ve magaranın icine girer
magaranın ici cok nemledir ve icerisi İskelet parçaları doludur
PurpLeHaze ilerlemektedir..ve sonunda karşına büyük bir duvar cıkar..
PurpleHaze ; Burda Bir Yerdesiniz! Sizi Hissediyorum ! Cok yakındasınız! Saklanmanız sadece ölümünüzü geciktiriyor !
PurpleHaze hafif bir rüzgar sesi duyar ve kendi mor sis bombasını yere atar.. Her Yer Sis olmustur..Fakat Bu Cok Hızlı sekilde sol alt duvardan gitmistir..
duvarı bomba ile parcalar..Fakat duvarın arkası Batı Kulesinin oraya cıkıyordur..Ve Orayı Araştırmaya devam eder...Zemin dahil tüm magaraya bomba yerleştirir..ordan
cıkınca patlatır ve tüm magara yıkılır..
PurpleHaze ; Tarix,Magarada degiller..Burası daha da asagıya iniyor olmalı gizli bir gecit belki de..Mandalorian'ların bu kadar zeki oldugunu bilmezdim..
ve ormanın icindeki gizli ucaklarla yerlileri alıp volkanik bir gezegenine giderler,bu gezegen teknolojik acıdan cok uzaktır..Yanardağların arasındaki Yerlere
Ufak Yerler Yapmıslardır ve yerlileri oraya atarlar..
PurpLeHaze ; Bunlara nasıl egitim vericez tarix!COk sacma bir karardı ordu falan olmaz bunlardan hallerine bak!
Tarix : aralarından bir kac kisiyi secelim daha cocuk olanlar bile var geri kalanların icabına bakarız! der

Tarix sadece 6 kişi secer..Ne Venku'u secmistir ne de kardeşi ThirL'ü..Tarix Tam Kılıcını cıkartıp ThirL'e saplayacaktır purplehaze hemen tarix'in önüne atlar ve
kılıcı ile thirl'ü ölümden kurtarır..Tarix ; Ne Halt yedigini sanıyorsun!
Purplehaze ; Asıl sen ne yaptıgını sanıyorsun! Cocuk daha cok ufak ve icindeki gücü hissedebiliyorum..Onu Öldüremessin!
Tarix ; Burda Kararları Ben veririm PurpleHaze!bunu unutma! Mandalorian'larda en üst rütbeyi sana verdim ama şu an burda en üst benim,hayatın icin o aptal agzını acma
der ve tekrar kılıcı acar..ve PurpleHaze engel olamaz...Yavaş Yavaş Kafasına doğru yaklaşıyordur kılıc ve tam öldürecek iken kardeşini iktirir venku ve vücüdunun büyük
bir kısmı kesilir..

ThirL : Hayır!Bu olamaz!
Venku : Yaklaş! *fısıldayarak* Sakın birşey yapma..ama güclenince bunu onların üstüne bırakma..Ken..di..nnnn..e i...yii b.akk kar..deş..imm der ve sonsuz bir uykuya
dalar venku..Purplehaze ;

Ne yaptıgını sanıyorsun!

Tarix ; Bana hesap mı soruyorsun!? HEH! Bir Sefil ve cahil kişiyi öldürdüm sadece!!!
ThirL buna cok sinirlenir ve Tarix'e vurmaya calisir..zaten cok ufak oldugu icin birşey yapamayacaktır ama tarix onu Güç ile duvara yapıştırır..

PurpleHaze ; Onu ben egitecegim ve sakın sen buna karısma tarix!

---Yaklaşık 1 yıl sonra sonra---

PurpleHaze ; Şu ana kadar Cok iyi bir şekilde ve hızlı egitildin..ama henuz cisim hareket ettirme dısında güc olarak pek birşey bilmiyorsun
Şimdi sana ilk görevini vericegim!Hoth Gn ezegenine git..orası soguk ve karlı bir yer,yanında bir 3 İtanoks Askeri yollayacagim..ucaginda bir adet swoop bulunuyor..
oraya vardıgında onu kullanarak gezegende Bir araştırma başlat,bakmadıgın delik kalmasın..kaynaklarıma göre orada bulunan trandoshan Suikastcıları bulunuyor..
ve Mandalorian'lar onlarla bir anlaşma yapıp orda ufak bir yerde saklanıyor!!iyice araştır ama sakın saldırma!sizi gören kişiyi yaşatma!fakat dikkatli ol..
bildigime göre trandoshan suikastcıları korumaları yerin altında koruyor ve ayak adımlarını dinleyebilen cihazları oldugu söyleniyor bunun icin olabildegince düzlük
zeminlerden gitme..onları hissetmen zor degildir fakat onları yakalaman zordur..cok hızlıdırlar ve aniden arkandan cıkabilirler..dedigim gibi saldırma ama sizi
gören olursa yaşatma!

ThirL Yola cıkar..Hoth'a vardıgında hemen swoop ile cıktı..fakat cok uzaga gidemeden swoop'un motorları aşırı soguktan dondu..ve artık yürümek zorundaydı..
itanoks askerleri cok sessiz yürüyorlardır..en sonunda büyük daglık alanların oldugu bir yere gelmislerdi..

ThirL;

Burdalar,belki dagların icinde.. Usta PurpleHaze ile hemen ileşitim kurmalıyım!
PurpLeHaze'e Kordinatları verir. purplehaze,tarix ve 3 itanoks Güc Kullanıcısı daha gelir..oraya vardıklarında ;

PurpleHaze : Evet Haklısın Thirl..cok yakındalar belki altımızlar ama bu daglar bana hoş gelmedi belki bunlar gizli şehirlerdir..*dürbün ile bakar*..evet burda
kesinlikle birşeyler var!Ama Trandoshan'lar burda!*telsiz ile* Tarix,Tüm Güc Kullancılarını buraya gelmesini söyle!Cok ama Cok hızlı gelsinler!Tarix
trandoshanları bulduk! * telsiz konuşması biter*..Bu Büyük Bir savaş olucak ThirL,trandoshan ve mandalorian'ların işini bitirdigimiz anda
cok güclü olucagız..Ama bu cok zor olucak..büyük bir orduları var..daha cok geride dur! hatta ucagin ile havadan
roket yollayıp onları halledebilirsin! Oraya gidiyoruz.

ThirL : Dur!Neden Bu Savaşı yapıyoruz,Amacımız ne!Neden?Onları neden öldürmek istiyorsunuz?

PurpLeHaze ; ThirL,bu uzun zamandır süren bir savaş,savaş İtanoks Kralının Suikastcilar tarafindan oldurulmesiyle başladı..soyumuzu tuketmeye calistilar!fakat
her zaman onlar bir adım öndeydi,cunku cok büyük orduları var,cok zeki ve hızlıdırlar!artık bu işi bitirmenin zamanı geldi..

-gittikten sonra-

ThirL ve Ben Sag taraftaki kısma gidiyoruz,siz ise sol tarafa gidin,kim cıkarsa bitirin işini!

İceri girdiklerinde gördükleri şey bir cephaneliktir..bombalar,sniperlar,pistol ve e-11'ler...

PurpLeHaze : Evet ThirL,hislerin seni yanıltmadı!dogru yerdeyiz..simdi öbür

ThirL : Bir dakika usta!dikkatlice dinleyin!Şu sesi duyuyor musunuz *dıt dıt dıt dıt dıt dıt dıt*

PurpLeHaze: evet!evet!bu bomba olamaz,hmm!bu bir alarm sesi..

ThirL : *tebessüm eder* hmm sanırım sakin sakin devam edebiliriz.cunku bu sesi kimsenin kolay kolay duyabilcegini sanmıyorum!

PurpleHaze: hayır,bu sesi sadece trandoshan'lar iyi duyabilir ve muhtemelen şu an bize dogru geliyorlardır!Hatta geldiler!!!!!Büyük Savaş Başlıyor ThirL!

<devam edicek>
Ceiron
Forum Member
Forum Member
Ceiron

MesajKonu: Geri: Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians   Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 6:23 pm

crow ile olan konusmalar sonucu başvuruyu geri cekiyor,tdofla iletişimimi kesiyorum

Warrior - Venku - Thirl - Flash - purplehaze...

https://tdof.yetkin-forum.com/bavuru-bolumu-f6/bavuru-altair-thirl-t142.htm

?
Warrior
Forum Member
Forum Member
Warrior

Klan : Yok
Saber : Dual - Single

MesajKonu: Geri: Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians   Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 3:44 pm

hikayemin sonuna kadar yazmaya devam edicem sonrasında ise...
Ceiron
Forum Member
Forum Member
Ceiron

MesajKonu: Geri: Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians   Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 4:08 pm

ve burası TDOF'un bir bölümüdür.

Warrior Venku - Bölüm 2 - The Fall of Mandalorians
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başvuru : Warrior
» VeNKµ- Bölüm 1 - Mandalorian'ların Tatooine Baskını